Rękawiczki DermaSilk w Kontaktowym Zapaleniu Skóry

DermaSilk® skutecznie pomaga w łagodzeniu objawów wyprysku kontaktowego skóry dłoni, ponieważ:

  • redukuje swędzenie nawet w ciągu pierwszej godziny
  • przy regularnym stosowaniu - ogranicza nasilenie zmian skórnych 

 

Sam jedwab charakteryzuje się termoregulacją, wchłanianiem wilgoci oraz właściwościami gojącymi fibroiny. Przędza jedwabna to doskonała gładkość, bardzo długie włókna, a także brak odstających od materiału końcówek. A skuteczność rękawiczek DermaSilk® wynika szczególnie: 

  • ze związanym na stałe z włóknami jedwabiu czynnika działającego antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Jest on w pełni bezpieczny dzięki swojej prostej i skutecznej zasadzie działania. Dodatkowo w żaden sposób nie wypłukuje się z tkaniny ani nie wywołuje zjawiska oporności bakterii
  • specjalny sposób przygotowania materiału (odpowiednie „oczko” gwarantujące przewiewność) i uszycia (np. rękawiczki nie mają szwów, są pojedynczym idealnie gładkim kawałkiem materiału)
  • dowiedziona skuteczność DermaSilk® sprawiła, że w Wlk. Brytanii i Holandii zakup rękawiczek przez pacjentów jest refundowany przez tamtejsze fundusze zdrowia. 

 

(Kliknij, aby przejść na stronę produktu)  

 

Skuteczność DermaSilk® jest najwyższa przy jak najdłuższym kontakcie materiału ze skórą. Optymalnie więc rękawiczki DermaSilk® powinny być noszone w nocy oraz w dzień (pod rękawiczkami np. zimowymi, roboczymi, wodoodpornymi, etc.). DermaSilk® jest skuteczny wtedy, gdy zakładany jest bezpośrednio na skórę. Najlepiej po wchłonięciu innych preparatów lub maści, emolientów (jeśli są stosowane). DermaSilk polecany jest także do stosowana szczególnie zapobiegawczo przy ryzyku wystąpienia wyprysku kontaktowego.

 

'' DermaSilk®, działając w sposób niefarmakologiczny, jest całkowicie bezpieczny. Nie powoduje skutków ubocznych, dlatego może być stosowany bez ograniczeń czasowych.

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl